Miks valida HemaGel®?

Erakordne meditsiiniseade HemaGel® võlgneb oma ainulaadse struktuuri ja tõhususe Tšehhi Vabariigi Teaduste Akadeemia makromolekulaarse keemia instituudi teadlastele.

HemaGel® on ainulaadne

Selle meditsiinilise aine ainulaadsuse annab hüdrofiilse geeli patenteeritud struktuur koos sisseehitatud vabade radikaalide püüdjaga.

Täiesti ohutu

HemaGel® on täiesti ohutu. See ei tungi organismi.

Haavade paranemise meetod

HemaGel® ja niiske haavaparandusmeetod viivad täiesti uue lähenemiseni pindmiste nahavigastuste ravis.

Haavade ravi vabade radikaalide sidumise tehnoloogia abil.

HemaGel® on hüdrofiilne geel, mis on välja töötatud haavade töötlemiseks ja on ainus selline toode, mis põhineb Tšehhi Vabariigi Teaduste Akadeemia Makromolekulaarse Keemia Instituudi teaduslikul patendil.

Selle meditsiiniseadme ainulaadsuse annab hüdrofiilse geeli patenteeritud struktuur koos sisseehitatud vabade radikaalide püüdjaga- struktuuri, mida ei leidu üheski teises hüdrogeeli haavasidemes. Vabad hapnikuradikaalid esinevad suurel määral igat tüüpi traumade puhul ja need takistavad kogu paranemisprotsessi. HemaGeli ja niiske haavade paranemise meetodi koosmõjud toovad kaasa täiesti uue lähenemisviisi haavade ravile..

  • Paranemisprotsessi kiirendamine
  • Valu vähendamine
  • Hoiab ära haavade kuivamise
  • Ennetab armide teket

Kui HemaGel® on peale kantud, moodustub haava pinnale kohe elastne kiht. See absorbeerib haavast vabad hapnikuühendid ja lõpuks kõik eritised või vedelikud. Samal ajal hoiab see kiht ära kärnade tekke ja tagab piisava koguse niiskust nn “niiske” haava raviks.

HemaGeli molekulaarstruktuur võimaldab sellel püsivalt aktiivsena püsida ja samal ajal takistab selle komponentide tungimist organismi. Seega on HemaGel täiesti ohutu kõigile patsientidele, sealhulgas emadele ja lastele.

HemaGel on pälvinud heakskiidu ka välismaal. Ühena esimestest mitte-Ameerika päritoluga toodetest võib seda kasutada Ameerika Pediaatriameditsiini Assotsiatsiooni (APMA) heakskiidupitsatit, mis ühendab USA-s üle 16 000 arsti, kes on spetsialiseerunud jalgade õigele ravile ja hooldusele.

Niiske haava ravi

Niiske haava ravimeetod kujutab endast praegu kõige eelistatavamat lähenemisviisi. Selle ravi põhimõte seisneb haava sees oleva niiske keskkonna säilitamises. See soodustab rakkude jagunemist ja liikumist haavas, hoiab kahjustatud kohas õiget pH -d ja mõjutab põhimõtteliselt kõiki paranemisfaase.

Puhastusfaasis soodustab see puhastusprotsesse, hõlbustab kirurgilist ravi ilma rakke kahjustamata ja takistab immuunrakkude inaktiveerumist. Granuleerimis- või proliferatsioonifaasis promoteerib see rakkude kasvu ja jagunemist ning granuleerimiskoe moodustumist. Epiteelimisfaasis soodustab see epiteelirakkude jagunemist ja proliferatsiooni.

Niiske haava ravimeetodit tundsid juba vanad sumerid ja egiptlased. Nii kreeklased kui ka roomlased kasutasid tervendavate palsamide põhikomponendina mett, mis lisaks muudele mõjudele säilitas haavas niiske keskkonna. Palju aastaid hiljem asendati see meetod kuiva, steriilse mulli kasutamisega, millel olid suurepärased imamisomadused, kuid mis tõi kaasa haavade tugeva kuivamise. 1960ndatel näidati lõpuks, et niiskes keskkonnas töödeldud haavade paranemisaeg on kuivade sidemetega võrreldes kuni 40% lühem. Sellest hoolimata kulus niiske paranemise meetodi laiemasse meditsiinipraktikasse juurutamiseks veel 30 aastat.

Niiske haava paranemise meetodi eelised:
  • Tõhusam ja seega ka aega säästvam ravi
  • Sidemete harvem vahetus
  • Lühem paranemine ja haiglaravi
  • Vähem valus
  • Väiksem kordumise tõenäosus
  • Vähem komplikatsioone
  • Vähenenud lõppkulud

Selle ravi edukus sõltub seega otseselt haava piisavast niisutamisest. Kui haav kuivab, rakud surevad ja tekib uus nekroos (surnud kude), mis võib viia haava süvenemiseni. Seetõttu on haavade raviks kasutatavad kaasaegsed materjalid kohandatud nii, et need säilitaksid nõuetekohaselt niiske keskkonna. Sellise materjali näiteks on HemaGel - patenteeritud hüdrofiilne geelmüts moodustab haavale stabiilse keskkonna, säilitab niiskuse, mõjutab positiivselt pH -d ja kaitseb kahjustatud piirkonda saastumise eest.

Tootevalik niiske haava paranemise parandamiseks

Medical devices class IIa.

Unikaalne hüdrofiilne kopolümeer geelist haavaside ja ravimküünlad. Meditsiiniseadmete klass IIa.

Unikaalne lahendus

HemaGeli tooted pakuvad ainulaadset lahendust pindmiste nahavigastuste tervendamiseks.

Töötanud välja IOMCH

HemaGel® töötas välja peamiselt Tšehhi Vabariigi Teaduste Akadeemia Makromolekulaarse Keemia Instituut.

Patenteeritud struktuur

Patenteeritud struktuur integreeritud vabade hapnikuradikaalide püüdjatega. Seega võib selline struktuur ja toimemehhanism olla ainult HemaGel® toodetel.

Hüdrofiilne metakrülaat aine

See on hüdrofiilne metakrülaat, mis põhineb ristseotud kopolümeeril 2-hüdroksüetüülmetalkrülaadil, mis sisaldab polümeeriga seotud ja steeriliselt varjestatud aminorühmi.

Väga tõhus

See heakskiidetud meditsiiniline abivahend kasutab kaasaegset ja ülitõhusat niiske haava paranemise põhimõtet koos originaalse patenteeritud vabade hapnikuradikaalide eemaldamise mehhanismiga.

Kuidas HemaGel® toimib

Haavade ravi häirivad vabad hapnikuradikaalid, mis tekivad automaatselt vigastuskohale. Nad võimendavad haava põletikku ja takistavad kogu paranemisprotsessi.

HemaGel® on ainus hüdrofiilne geel, millel on sees vabade radikaalide püüdjad. See põhimõtteliselt kiirendab oluliselt haavade ravi.

Kui HemaGel® on peale kantud, moodustub haava pinnale elastne kiht. See neelab haavast vabad hapnikuradikaalid ja lõpuks kõik eritised või vedelikud. Samal ajal hoiab see kiht ära kärnade tekkimise ja tagab piisava koguse niiskust nn “niiskeks” haava raviks.

Erakordne meditsiiniseade HemaGel® võlgneb Tšehhi Vabariigi Teaduste Akadeemia Makromolekulaarse Keemia Instituudi teadlastele oma ainulaadse struktuuri ja tõhususe.

Pinnapealsete nahavigastuste probleem

Naha pindmised vigastused on need, mis paranevad peamiselt 6 nädala jooksul; seega suhteliselt lühikese aja jooksul, ilma oluliste tüsistusteta. Nende hulka kuuluvad kõik haavad, alates väikestest marrastustest kuni kehaosade hävimiseni. Kõige sagedamini on need põhjustatud traumadest, lõpuks kirurgilistest protseduuridest.

Villid

Villide teke ei ole ebatavaline nähtus- piisab vaid kui osta uus kingapaar. Kasutamata jalatsite surve avaldab jalgadele turset ja seejärel piisab vaid väikesest liigutusest, mille käigus nahk rebitakse pärisnahast. Sel hetkel täidab naha ülemise kihi ja pärisnaha vahelise ruumi koevedelik, mille ülesanne on kaitsta selle all olevat kudet. Sellegipoolest, kui mull on kahjustatud ja vedelik väljub, ei ole haav enam kaitstud ning nakkus ja uus nahk on kahjustatud. Praegu arvavad paljud inimesed valesti, et nad suudavad saavutada paremaid paranemistulemusi, kui nad viivad haava värske õhu kätte ja lasevad koorikul tekkida. Kliinilised testid on aga näidanud, et limaskestade tõhusam ravi on nn niiske haavade paranemine. HemaGeli abil, mis ei kuivata haava, ja tänu patenteeritud ainele, mis vähendab valulikkust ja kiirendab paranemist, on mullide ravi praegu lihtsam ja kiirem.

Pinna nahavigastused

Kõige tavalisemate kergete vigastuste hulka kuuluvad mitmesugused ärritused, marrastused ja lõiked. Sellesse rühma kuuluvad ka villid, ohatis, 1. astme põletused, mõranenud suunurgad jne. Need kõik tekitavad naha või limaskesta järjepidevuse katkemist, mis viib anatoomilise struktuuri ja funktsiooni muutumiseni. Kuna need vigastused esinevad sageli kätel, jalgadel ja näol, on oluline ka armide tekkimise minimeerimine.

HemaGel on just ideaalne vahend selliste haavade raviks, kuna moodustab nende pinnale elastse kihi, eraldades haava väliskeskkonnast. Tänu oma koostisele ei tungi HemaGel kehasse, vaid toimib ainult haava pinnal. Seetõttu võivad seda kasutada isegi rasedad ja imetavad naised ning lapsed. HemaGeli eelistavad mitte ainult lapsed, sest võrreldes tavaliste meditsiiniseadmetega ei jää side haava külge ja seega on sideme vahetamine valutu.

Külmavillid pole kindlasti meeldiv asi. Lisaks on villide lõhkemise ajal oht viiruse ülekandmiseks, mistõttu kiire ravi on parim lahendus. HemaGel on ainulaadne vahend külmavillide eemaldamiseks. Kuigi see ei ole viirusevastane aine ega suuda selle nakkuse põhjust ravida, vähendab HemaGel oluliselt valu, kiirendab nende väikeste haavade ravi ja hoiab ära koorikute ja armide vormimise. Külmavillid ja kõik nendega seotud ebameeldivad sümptomid kaovad seega väga lühikese aja jooksul.

Kas rasedada võivad HemaGeli kasutada külmavillide korral?
Jah, HemaGeli võib ilma probleemideta kanda ka külmavillidele isegi raseduse ajal, kuna sellel on positiivne mõju, see toimib ainult haava pinnal, ei tungi organismi ega põhjusta seega emale ega lootele kõrvaltoimeid.

Kas HemaGeli võib kasutada suu aftide korral?
Jah, seda võib kasutada ka suu aftidel.

Kas HemaGel aitab akne põhjustatud armide ravimisel?
Vanemaid akne poolt tekitatud arme ei saa HemaGeliga ravida, sest seda tuleb kanda värsketele haavadele.

Kas HemaGeli kandmisel aknele on vaja kasutada sidet?
Aknele ei ole vaja sidet kanda. Sidemeid kasutatakse ainult nendel kehaosadel, kus geeli võib tahtmatult maha pühkida.

Kas ma saan akne ravimisel kanda HemaGeli jumestusele?
HemaGel ravib ainult puhastatud kudesid ja seetõttu ei ole soovitatav seda meigi peale kanda.

Kas HemaGel on efektiivne ka kergemate aknevormide korral, nt väikesed paisumised või kriimustatud vistrikud?
Jah, HemaGel aitab ka kergemate aknevormide korral.

Kas on võimalik kanda HemaGeli otse suuõõne limaskestale?
Jah, HemaGeli võib kanda suuõõne limaskestale.

Vigastused, kirurgilised haavad ja armid

Vigastused on meie spordi-, aiandus- või hobitegevuse, meie hoolimatuse ja mõnikord ka ebaõnne ebameeldivad tagajärjed. Ükskõik, kas haava ravitakse kodus või kui see nõuab operatsiooni, on järelhooldus väga oluline. HemaGel sobib selleks ideaalselt, aidates igat tüüpi haavade korral, kiirendades paranemisprotsessi ja parandades haava esteetilisi tagajärgi.

Kirurgilised haavad ja muud kirurgilised sekkumised organismis on seotud põletikuga, mis sageli avaldub haava turse ja valu. Operatsioonijärgne hooldus on seega sama tähtis kui operatsioon ise. HemaGel rakendab edukalt nn niisket paranemisprotsessi erinevat tüüpi haavade või nahakahjustuste, sealhulgas kirurgiliste haavade ravis ning kiirendab seega üldist operatsioonijärgset taastumist. Teine positiivne aspekt on armide suuruse märkimisväärne vähenemine või lõpuks nende täielik silumine.

Kukkumise ajal lõhestasin pea, huule ja lõua. Kas ma saan kasutada HemaGeli isegi õmmeldud haavadel, kui õmblused on endiselt paigas?
Jah, saate HemaGeli kasutada isegi selliste haavade korral. Soovitame alustada HemaGeli kasutamist kohe.

Kas HemaGel mõjutab keloidseid arme?
Jah, HemaGel silub need armid. Soovitame toodet kasutada vähemalt 14 päeva.

Kas on võimalik kasutada HemaGeli suletud armidel, mis on vanemad kui 15 päeva?
Soovitame seda võimalust proovida. HemaGel toimib kõige paremini värskete armide korral ja paranenud armidele ei pruugi toime olla nii hea. Sellegipoolest soovitame teil proovida HemaGeli, sest isegi sellistel juhtudel võib arm osaliselt siluda ja nahk saab tagasi oma loomuliku pigmentatsiooni.

Kas HemaGeli saab kasutada värskele kirurgilisele haavale, millele on tekkinud koorik? Kas on vaja see koorik lõpuks eemaldada?
Võite HemaGeli kanda muretult värsketele haavanditele. Sellest hoolimata ei soovita me koorikuid eemaldada. Kasutage rohkelt HemaGeli haaval. Nähes, et tegemist on niiske paranemisega, peaksid koorikud kaheteistkümne tunni pärast osaliselt maha kooruma.

Kas ma saan HemaGeli kasutada värskele kirurgilisele haavale?
HemaGeli võib kasutada kirurgiliste haavade/armide korral.

Minu kirurgiline haav paraneb pärast operatsiooni väga halvasti. Haava ümber on tekkinud mäda juba kolm päeva ja seda tuleb hüdrogeenperoksiidiga puhastada. Kas HemaGel võiks aidata?
Jah, HemaGel peaks aitama, kui kannate seda haavale kolm korda päevas.

Kas HemaGeli saab kasutada ka trahheostoomiast tekkinud augu ravimiseks?
Jah, HemaGel peaks isegi sellistel juhtudel tõhus olema.

Kas HemaGeli saab kasutada nakatunud haavale, mida ravitakse samal ajal antibiootikumidega?
Sellistel juhtudel on HemaGeli kasutamine kindlasti võimalik. Sellegipoolest on vaja jätkata antibiootikumravi, kuna HemaGel kiirendab paranemist ja tsikatrisatsiooni, kuid sellel ei ole antibakteriaalset toimet.

Pärast sünnitust õmmeldi mu kõhukelme ja perianaalne lõhe. Mul on päraku ja tupe vahel teine arm. Kas ma saan kasutada HemaGeli haavade paranemiseks isegi selles piirkonnas?
Võite kohe ravi alustada. HemaGel sobib ka teie kirjeldatud vigastuste raviks. Geeli kasutamisel suguelunditel pole probleeme.

Kas on võimalik HemaGeli kanda silmalau piirkonnas olevatele armidele ja vähendada nende silmatorkavust?
Selle rakendamisega silmalaule ei tohiks probleeme tekkida. Piisab, kui kanda õhuke kiht geeli.

Kas HemaGeli võib kanda väikese lapse kirurgilisele armile?
Jah, loomulikult. HemaGelil on positiivne tervendav toime, see ei tungi organismi ja toimib ainult haava pinnal. Seetõttu ei ole sellel kõrvaltoimeid.

Kas enne uue HemaGeli kihi pealekandmist on vaja vana geelikihi maha pühkida?
Kui HemaGel on olnud kasutusel rohkem kui kümme tundi, soovitame selle kihi maha pesta ja seejärel kanda uus HemaGeli kiht.

Kas HemaGeli abil on võimalik armid täielikult eemaldada?
Sellistel juhtudel ei tohiks HemaGeli toimet üle hinnata. Arm on kindlasti vähem silmatorkavam, kuid kahjuks me ei saa lubada teile imet.

Põletused

Hemagel on sobiv meditsiiniseade põletustest põhjustatud haavade - 1. astme põletuste - kiireks raviks. See kiirendab paranemisprotsessi, hoiab ära haavade kuivamise ja takistab armide teket. Madalama astme põletuste korral võib selle kasutamine armi täielikult siluda.

Kas HemaGel võib aidata isegi vanemate põletuste järel tekkinud väiksemate armide ravimisel?
HemaGel ravib kõige paremini värskeid ja vanu haavu. Kahjuks ei aita see vanade ja juba paranenud armide puhul.

    Kuidas HemaGeli kasutatakse?
  • Kõigepealt puhastage haav mehaanilistest lisanditest, nagu tolmuosakesed ja varem kasutatud ravimaterjalide jäänused, mis võivad hiljem haava ärritada ja kahjustada.
  • Kandke õhuke kiht geeli (umbes 1 mm) kogu haava alusele, pisut üle terve naha. Geel kleepub haavapõhjale ja neelab järk -järgult eritised ja muud haavast välja voolavad vedelikud.
  • Katke haav mitteimava materjaliga (näiteks apteegis saadaval rasvane tüll) ja kinnitage haav sideme või marli ruudu ja kleepuva plaastriga. Pärast geeli pealekandmist katke väikesed vigastused plaastriga.
  • Geeli toime avaldub punnis. Ainulaadne geelitehnoloogia hoiab ära haavale kleepumise, võimaldades seega hõlpsat ja valutut eemaldamist kerge pühkimise või loputamise teel.
  • Vahetage sidet vastavalt vajadusele iga 12–48 tunni järel, alati sõltuvalt haava seisundist ja leotamisest sekundaarse haavakatte kaudu või vastavalt raviarsti juhistele.

Korduma kippuvad küsimused

HemaGeli võib kasutada pindmiste nahavigastuste (nt marrastused, põletused, lõiked ja väiksemad vigastused) raviks. HemaGeli õige pealekandmine või sideme vahetamise sagedus võib erineda. Üksikasjaliku teabe saamiseks haava tüübi järgi vt allpool:

Kliinilised uuringud

HemaGel® on järeleproovitud abiline pindmiste nahavigastuste ravis, kiirendades radikaalselt nende paranemist.

Kliiniliste testide ja uuringute tulemused on kinnitanud, et HemaGel® on ülitõhus hüdrofiilne geelplaaster, mis sobib paljudele nahahaavadele – kriimustused, lõiked, marrastused, värsked armid, põletused.

Kliinilised uuringud on näidanud, et HemaGel®:
  • Parandab tõhusalt haavu, kiirendab oluliselt paranemist.
  • Tänu ainulaadsele tehnoloogiale ei kleepu geel haava külge ja seda saab valutult maha pühkida.
  • See tekitab haavas optimaalse pH-taseme, aidates seega kaasa paranemisprotsessile.
  • See annab haavale niiskust ja takistab selle kuivamist.
  • Sulgeb haavad, takistab kärnade teket, vähendab armide suurust ja parandab armide väljanägemist.
  • See vähendab oluliselt haavaga seotud valu.
  • Kaitseb haava väliskeskkonna ja edasise nakkuse eest.
  • Võrgusiseselt ühendatud suurte makromolekulide kasutamine takistab geeliosakeste sattumist haava ja seeläbi ärrituse tekitamist.
  • Ei tungi organismi. Sobib lastele, samuti rasedatele ja imetavatele naistele pärast arstiga konsulteerimist.

Tee patendi omandamiseni

Töö ja uuringud, mis viisid täna kaubandusliku nime HemaGel all pakutava meditsiiniseadme väljatöötamiseni, algasid 1990ndate esimesel poolel. Siis alustatud uurimistöö ei oleks olnud võimalik ilma Makromolekulaarse Keemia Instituudi eelmiste tulemusteta Tšehhi Vabariigi Teaduste Akadeemias. Isegi HemaGel võlgneb mingil moel oma olemasolu tänu polü (2-hüdroksüetüülmetakrülaadil) põhinevate hüdrofiilsete polümeeride avastamisele ja arendamisele. Prof Wichterle ja tema meeskonna avastus, mis 1960. aastatel võimaldas turule tuua pehmed kontaktläätsed, on seega HemaGeli aluseks.

Uurimisrühm nägi olulist läbimurret 1990ndate keskel, kui oli võimalik ellu viia Ing. Jiří Labský, CSc. idee, steeriliselt varjestatud amiinide, nn vabade radikaalide püüdjate, paigaldamise kohta teatud inimorganismi poolt hästi talutavatesse polümeeridesse. Vabad radikaalid, mis tekivad tohutul hulgal iga kord, kui kude on kahjustatud, reageerivad nende amiinidega (õigemini nende oksüdatiivsete derivaatidega). Saadud reaktsioon neutraliseerib need vabad radikaalid ja takistab seega nende muidu agressiivset toimet organismile.

Kasutataval polümeermaatriksil on mitmeid eeliseid. See koosneb suurtest makromolekulidest, mis on omavahel ühendatud võrgu moodustavad. See hoiab ära nende molekulide tungimise läbi naha kehasse ja seega jäävad need haava pinnale. See võimaldab aine jätkuvat toimet.

1997. aastal pälvis projekt Tšehhi patendi. Sellest hoolimata polnud tee vabalt juurdepääsetava meditsiiniseadme poole veel lõppenud. Laboris saadud tulemuste muutmine operatiivseks vormiks, mis võimaldab suuremahulist tootmist, oli väga keeruline. Meeskond pidi lahendama paljusid oma koosseisu optimeerimisega seotud küsimusi. Probleemid ja takistused nõudsid, et tööstustoodangu alustamiseks tuleks leida tasakaal toote tõhususe ja hinna vahel.

Tšehhi Vabariigi Teaduste Akadeemia Makromolekulaarse Keemia Instituut omab patenti ja on lepinguga kohustatud andma VH Pharmale meditsiiniseadme (kaubanduslikult tuntud kui HemaGel) tootmisõigused. TEAM 4 YOU Ltd omab äri- ja turundusõiguse ainuõigusi.

Hüdrofiilse geeli HemaGel turuletoomine ei viinud kogu uurimisprojekti lõpule. Teadus- ja arendustegevus jätkub. Töörühm Ing. Zdeňka Sedlakova, CSc. uurib praegu tõhususe edasise suurendamise võimalusi ja katsetab ka alternatiivseid rakendusvorme.
Patendi loojad
Ing. Jiří Labský, CSc. (* 1936)
on enam kui 100 publikatsiooni rahvusvahelistes ajakirjades ja 55 patendi autor. 2002. aastal autasustati teda koos Karel Smetana MD, drSc. mainekas Tšehhi AJU auhinnaga. Tema teooria steeriliselt varjestatud amiinide, niinimetatud „vabade radikaalide püüdjate” paigaldamise kohta teatud inimorganismi poolt hästi talutavatesse polümeeridesse, oli HemaGeli arendamisel põhiline. Ta avastas ka selle teooria rakendamise võimalikud viisid.

Ing. Jiří Vacík, CSc. (* 1938)
oli 1990. aastatel Tšehhi Teaduste Akadeemia Makromolekulaarse Keemia Instituudi meditsiinilise ja tehnilise praktika hüdrogeelide osakonna juhataja ning juhtis HemaGeli arendamisega tegelevat meeskonda. Instituudi teadusliku tegevuse rohkem kui 40 aasta jooksul avaldas ta 58 ekspertartiklit ja on 47 patenditaotluse autor.

Pavel Hošek MD (* 1948)
töötas üldarstina. Uuringu ajal osales ta peamiselt geeli praktilises testimises.

HemaGel® PROCTO suposiidid

HemaGel® PROCTO suposiidid toetavad pärasoole limaskesta ägedate ja krooniliste haavade paranemist lõhede ja hemorroididega patsientidel, sealhulgas pärast Barron Ligature'i. Lisaks verejooksu vähendamiseks veritsevate hemorroididega patsientidel ja ebamugavustunde, eriti põletuse ja sügeluse eemaldamiseks pärasooles.

HemaGel® PROCTO on II a klassi meditsiiniseade. HemaGel® PROCTO pakub ainulaadset lahendust, mis kiirendab ägedate ja krooniliste haavade ning päraku nahakahjustuste paranemist.

HemaGel® PROCTO suposiite kasutatakse hemorroidide ja teiste pärasoolehaiguste, nagu valulikud nahalõhed (pärakulõhed ) ja päraku naha ja limaskesta pisarate (päraku ragad ), toetavaks raviks. HemaGel® PROCTO vähendab pärakulõhedest põhjustatud valu, vähendab verejooksu defekatsiooni ajal ja kiirendab paranemist.

SUPOSIITIDE KASUTAMINE:

  • Suposiite manustatakse ümar ots ees pärasoolde, soovituslikult pärast roojamist ning päraku piirkonna puhastamist.
  • Rebige perforeeritud joone kohalt mullpakendist lahti ühe suposiidi osa. Rebige pakend ettevaatlikult katki ning võtke suposiit välja
  • Sisestage suposiit ümar ots ees sügavale pärasoolde. Seda tuleks teha veidi ettepoole kummardudes.
  • Kui patsiendile ei ole antud teistsuguseid juhtnööre, manustatakse suposiite HemaGel® PROCTO kord päevas, soovituslikult enne magama heitmist.

Oma makromolekulaarse struktuuri tõttu ei tungi HemaGel® PROCTO organismi. Enne selle kasutamist lastele, rasedatele ja imetavatele naistele pidage nõu oma arstiga.

Pärasoole haigused nõuavad erilist hügieeni ja regulaarset väljaheidet. Seetõttu jooge sobivas koguses vedelikku, sööge vähese vürtsi sisaldavat dieeti ja suurendage kiudainete tarbimist.

Contact